Sık Sorulan Sorular Title

Daha Dolgun Dudaklar Kalıcı ve uzun ömürlü dolgu malzemelerimiz ile dolgun dudakların keyfini çıkarın. Profesyonel doktor kadromuz ile gençliği yeniden keşfedin. Hastane Ortamında hizmet. Müşteri Memnuniyet Odaklı.

Bir zayıflama yöntemi olup diğer adıyla bölgesel zayıflama olarak da bilinir. Vücutta belirli yerlerde birikmiş olan yağların yok edilmesi amacıyla uygulanan yönteme bölgesel incelme denir. Bölgesel incelmede yapılan bu yöntemdeki amaç zayıflamak değildir ve sadece görünümü inceltmek için uygulanan bir incelme yöntemidir. Özellikle yağ kısımları kişilerde depolandıktan sonra görüntü olarak istenmeyen durumlar meydana gelebilir ve kişi sadece yağ olan kısımların gitmesi adına birçok yöntem dener. En etkili ve faydalı olanı ise bölgesel incelme olarak kişiler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Sağlığımızın her zamankinden daha önemli olduğu bu günlerde, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisinin etkilerinden kendimizi korumak ve genel sağlık durumumuzu maksimum seviyede tutmak için çok dikkatli davranıyoruz. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek, küçük hastalıkların etkilerini ortadan kaldırmak ve mevcut hastalıklar için destekleyici tedavi sağlamak için tercih ettiğimiz alternatif bir yöntem var; ozon tedavisi.

Botox, Clostridium botulinum adı verilen bir bakterinin ürettiği, sinir uyarısının kas hücresine ulaşmasını engelleyen bir toksindir.

Yaklaşık 7-10 gün içerisinde tam iyileşme görülecektir.

İşlemde kullanılan maddeler, cildin ihtiyaç duyduğu ancak karşılamakta zorlandığı maddelerdir. Söz konusu maddelerin istenen düzeyde cilde verilmesi durumunda lekelerin giderilmesi de mümkün hale geliyor.

Hacamat, vücuttaki kanın vakumlanarak dışarı çıkarılmasıdır. Hacamat, vücudun farklı bölgelerinden yapılabilir. İki omuz arasından yapılabileceği gibi, başın arka tarafından da yapılabilir. Hacamatta kan, bardak, hacamat kupası ya da boynuzla alınır. Hacamat argo tabirde hafif yara bırakma anlamında kullanılmaktadır. Osmanlı döneminde de yapılan hacamat tedavisi için belirlenen günlerin yer aldığı hacamat takvimi 2021 aşağıda aylara göre yayınlanmaktadır. Her ayın sünnet hacamat günlerinin de yer aldığı takvimi dilerseniz kaydedebilir, dilerseniz de bu sayfayı favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Son dönemlerde sıklıkla kullanılan ve en popüler uygulamalardan biri olan buz lazer, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yollarından biridir

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU